.$haber->slug

KOCAELİ SANAYİ ODASI 11. SEKTÖREL PERFORMANS ÖDÜL TÖRENİ


HABERLERE DÖN
Kocaeli Sanayi Odası tarafından bu yıl 11’ncisi düzenlenen Sektörel Performans Ödül Töreni Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.
 
Wellborn Luxury Hotel' de düzenlenen ödül törenine; Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un  yanı sıra,  Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammed Hasan Aslan, Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz, Türkiye Bankalar Birliği Başkanı Hüseyin Aydın, TOBB Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu, Körfez Kaymakamı Dr. Hasan Hüseyin Can, İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, İl Jandarma Komutanı Alb. Osman Aslan,  Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, İlçe Belediye Başkanları, Nevşehir, Zonguldak, Bolu, Sakarya, Yalova, Düzce Alaplı, Devrek Sanayi ve Ticaret Odaları Başkanları, daire müdürleri, KSO Yönetim Kurulu Üyeleri, KSO Meclis Üyeleri, ödül alacak firmalar ve çok sayıda sanayici işadamı katıldı.
 
Kocaeli  Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Türkiye Odalar Borsalar Birliği Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu ve Türkiye Bankalar Birliği Başkanı Hüseyin Aydın’ın yaptığı konuşmalarının ardından Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy konuşmalarında; “ Kocaeli Sanayi Odamızın düzenlemiş olduğu sektörel performans ödül töreninde sizlerle beraber olmaktan büyük bir memnuniyet duyuyorum. Kocaeli; Türkiye’nin sanayisinin başkenti konumunda. Üretimi ile ihracatı ile Türkiye ekonomisine katkı sunan illerin başında geliyor. Böylesine önemli bir kentte yerel yönetimiyle, merkezi yönetimiyle, sivil toplum kuruluşları ve odalarımızla işbirliği içerisinde bir koordinasyonla çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Ülkemizin daha iyi bir noktaya taşınmasında il olarak daha fazla katkılar sunabilmeyi temenni ediyoruz. Bu anlamda yola çıkan, üretim yapan, istihdam sağlayan bütün kuruluşlarımıza teşekkür ediyorum. Bugün 11. si gerçekleştirilen bu ödül gecesinde ödül almaya hak kazanan bütün kuruluşlarımıza teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. Jüride görev yapan değerlendirme yapan bütün çalışanlara ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Böylesine önemli bir sektörel toplantıya Kocaeli’de ev sahipliği yapmaktan büyük memnuniyet duyuyorum. Toplantıya katkı sunan herkese teşekkür ediyorum. ” diyerek ödül alan firmaları tebrik etti.  
 
Büyük Ödüller;
Büyük Ölçekli Kuruluş kategorisinde; Öz Asansör İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi,
Jüri Özel Ödülü; Türkiye Petrol Rafinerileri Aş.
Süreklilik Özel Ödülü; Ford Otomotiv Sanayi A.Ş.’ye verilirken,
 
Sektör ödülleri:
Ağaç ve Kağıt Ürünleri Kobi Sanayi Sektörü; Montel Mobilya Tekstil Deri Tur. San. ve Tic. A.Ş.
Gıda ve Yan Ürünleri Kobi Sanayi Sektörü; Bufala Süt Ürünleri San Tic. A.Ş.
Elektrik Elektronik ve Otomasyon Ürünleri Kobi Sektörü; Kocaeli Kaya Elektromekanik Teknik Yapı İnş. San. ve Tic. A.Ş
Büyük Ölçekli Kuruluş; İşbir Elektrik Sanayi A.Ş.
Kimya Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş Hektaş Tic. A.Ş.
Makine Sanayi Sektörü Kobi; Kromel Makine San. Tic. A.Ş.
Makine Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Sistem Teknik Sanayi Fırınları AŞ.
Metal Sanayi Sektörü Kobi; Telform Kelepçe ve Yay San. Tic. A.Ş.
Metal Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Sarkuysan Elektrolitik Bakır Sanayİ ve Ticaret A.Ş.
Petrol ve Petrol Ürünleri Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Petroyağ ve Kimyasallar San. Tic. A.Ş
Plastik ve Kauçuk Ürünleri Sanayi Sektörü Kobi; Güven-El Plastik ve Kalıp San. Tic. LTD. ŞTİ.
Plastik ve Kauçuk Ürünleri Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Poliner Plastik Ambalaj Geri Dönüşsüm Deri San. Tic. A.Ş.
Taşıt Araçları ve Yan Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Akım Metal Sanayi ve Tic. A.Ş.
Taşıt Araçları ve Yan Sanayi Sektörü Kobi; Ark Pres Emniyet Kemeri A.Ş.
Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Poliport Kimya San. ve Tic. A.Ş.
Tekstil Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Vip Giyim San. ve Tic. A.Ş.
Yazılım Ürünleri Sektörü Kobi; Bimser Çözüm Yazılım Tic. A.Ş.
İnşaat ve Yapı Malzemeleri Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş; Nuh Çimento Sanayi A.Ş.’ye katılımcılar ve protokol üyeleri tarafından verildi.