HAKKIMIZDA

1980'li yılların başında Hollanda'da kurulmuştur. İşgücü temini ve Türkiye’ye dönme isteği doğrultusunda 1997'de Türkiye'ye taşıyarak, sektörde lider olma yolunda birçok başarılara imza atmıştır. 2000'li yılların başında üretim alanını revize ederek genişletmiş ve 35.000m2 alan içerisinde 20.000m2 kapalı alanda faaliyet göstermeye başlamıştır.

2005 yılı itibariyle Avrupa ve Türkiye’de bayilikler vererek, daha çok perakende müşterilere ulaşmayı hedeflemiş ve bunda da başarılı olmuştur. Her sene bayilik ve satış noktaları açısından büyümektedir. 2005 yılından itibaren Afrika kıtasında Fas, Cezayir, Tunus, Gana, Nijerya, Togo, Fildişi sahillerine, Orta Doğu’da Lübnan Umman, Suudi Arabistan, Dubai, Türk Cumhuriyetlerinden Azerbaycan, Kazakistan’a ihracat yapmaya başlamış ve hala devam etmektedir. 2014 yılından itibaren Çin Cumhuriyeti’ne ihracat yapmaya başlamış ve hala devam etmektedir. İhracatçılar Birliği’nin açıkladığı verilere göre, mobilya sektöründe en fazla ihracat yapan 10 firması arasında yer almaktadır.

Ülkemizde birçok sosyal sorumluluk projelerine fiilen katılmakta yada destek vermektedir.

Kurulduğu yıldan bu yana birçok ödül almaya hak kazanmıştır. Bunların başında 4 kez farklı yıllarda alınmış İstanbul Ağaç Mamulleri ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği “Mobilya İhracat” Ödülü, 3 kez farklı yıllarda alınmış “Kurumlar Vergisi” Ödülü ve 2 kez farklı yıllarda alınmış “MOBSAD En İyi Modern Yemek Odası” Ödülü, 2018 yılının “EN İYİ MARKASI” ve  “SEKTÖREL PERFORMANS” ödülleri yer almaktadır. TSE ve ISO 9001:2015 belgeleri bulunmaktadır.

Ahşap ve Koltuk Üretimini kendi bünyesinde profesyonel ekibiyle birlikte yapmakta ve AR-GE çalışmaları yürütmektedir. 40 yılı aşkın tecrübesiyle birlikte, Yurtdışı ve Yurtiçi müşterilerine hizmet verirken aynı zamanda PROJE ve KURUMSAL firmalara da hizmet vermektedir.

Ahşap üretimimizde sunta tercih edilmemektedir. Koltuk üretimimizde ise İtalya’dan doğal hakiki deri ve ithal kumaşlar ağırlıklı olarak tercih edilmektedir.

Kilometre Taşlarımız

 

 

 

Logomuzun Hikayesi

Logomuzda bulunan çizgilerin üst üste gelişi FÜTÜRİZM akımını yansıtmaktadır. 20. yüzyılın başlarında ortaya çıkan modern tasarımın kaynağı olan FÜTÜRİZM; tasarıma yeni, dinamik bir ruh kazandırmış, hareketi vermek için de nesneleri parçalara ayırmış, çizgileri üst üste getirmiştir.